«Найкраще резюме – 2024»

Визначити вміння сучасної молоді презентувати свої знання, досвід та особисті якості роботодавцю було метою молодіжного конкурсу «Найкраще резюме – 2024», який проводив серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів і коледжів Полтавський державний аграрний університет на базі кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної. Участь у цьому конкурсі взяли учениці Полтавського НВК №16 Світлана Котляр (10-Б клас) та Марія Якименко (11-А клас). Складати резюме для пошуку в майбутньому роботи за омріяною професією вони навчилися під час практичних занять з предмету «Громадянська освіта». Резюме дівчат увійшли до числа переможців у номінації «Найкраще резюме – 2024» серед школярів. Учениці були нагороджені грамотами від організаторів і цінними подарунками від спонсорів конкурсу. Окрему подяку отримали адміністрація і педагогічний колектив НВК №16 за високий рівень підготовки здобувачів освіти та їх активну участь у конкурсі «Найкраще резюме – 2024».