Обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

15 лютого 2020 року на базі Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) № 16 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. До учасників олімпіади з вітальним словом звернулися голова організаційного комітету ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, методист відділу природничо-математичних дисциплін та технологій Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського Бур’ян Віктор Іванович, голова журі олімпіади завідувач кафедри хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка Шиян Надія Іванівна та директор Полтавського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Явтушенко Віктор Іванович.

Вітаємо учнів НВК №16 з перемогами у обласній олімпіаді з хімії, а саме Пурденка Максима, учня 10-А (учитель Левченко Я.В.) – 2 місце та Попенка Євгенія, учня 8-Б класу (учитель Бур’ян В.І.) – 3 місце.