Турнір з настільного тенісу пам’яті Антона Грицая

15 лютого минуло п’ять років зі дня смерті нашого випускника 2004 року Антона Грицая – героя, що загин ув, виборюючи незалежність України.

Час не заліковує рани, не зменшує біль втрати. Зі світлини у кабінеті №314 на нас дивиться мужній воїн, що назавжди залишиться молодим.

Щоб пам’ять не міліла, а діти розуміли, що герої народжуються, живуть і йдуть у вічність поруч, у Полтавському НВК №16 19 лютого 2020 року відбувся Турнір з настільного тенісу пам’яті Антона Грицая.

Учасників привітав директор Віктор Іванович Явтушенко, який нагадав про славного випускника-героя та нагородив призерів почесними грамотами.

Перемогу у віковій категорії 5-7 кл. здобула команда 7-Б класу, 2 місце посів 5-В клас, 3 місце – 6-В клас.

У змаганнях між старшокласниками (8-11 класи) лідерство належить команді 11-А класу, 2 місце вибороли учні 10-Б класу, почесне 3 місце – 8-А клас.

Світла пам’ять про героя назавжди залишиться в наших серцях, а Турнір з настільного тенісу пам’яті Антона Грицая стане традиційним для нашого закладу.