День захиту дітей
Цікаво, захоплююче і весело святкували учні початкової школи Міжнародний день захисту дітей. Всі школярі брали участь у різноманітних конкурсах: конкурсі плакатів “Світ очима дітей”, конкурсі малюнків на асфальті. Також діти долучилися до акції “Дерево добра – долоньками єднаємося”, перетворивши шкільну територію на чарівний сад прекрасних побажань всім людям миру, добра, успіхів. Зачарував третьокласників танцювальний флешмоб, а учні четвертих класів показали свій гарт у спортивних змаганнях.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161053/A7R02390_lutcbb.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161054/A7R02397_hrt2co.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161054/A7R02516_rrnsco.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161054/A7R02372_joluxp.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161054/A7R02413_awv68x.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161053/A7R02467_prei1g.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161053/A7R02432_ufgveq.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161053/A7R02423_njz9l8.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161052/A7R02393_bnfeuh.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1623161052/A7R02384_pi6bgo.jpg)