Пам’ятаємо…

7 червня 2021 року виповнюється два роки з дня загибелі  випускника Полтавського НВК № 16,  українського військового, старшого лейтенанта  полку «Азов»  Національної гвардії України,  Дмитра Миколайовича Пругла ( позивний «Круглий»).

Дмитро під час навчання був активним, спортивним хлопцем, надійним помічником класного керівника, лідером шкільного учнівського самоврядування та членом міської спілки лідерів, завжди  мав свою думку.  Стіни нашої актової зали пам’ятають його талановиту акторську гру на сцені. Не на одному шкільному святі Дмитро заворожував всіх присутніх своїм голосом у ролі ведучого. Був хорошим, вірним товаришем, завжди відстоював справедливість, захищав слабших, був чесною, порядною, доброзичливою, небайдужою людиною з відкритим поглядом і щирою посмішкою. Ніколи не забував про НВК, завжди, коли була можливість, приходив до школи, зустрічався з учителями та учнями.      Не замислюючись, Дмитро  пішов боронити українську землю. Він ніколи не падав духом, завжди залишався справжнім оптимістом, залюбленим у життя. Діма був людиною з великим серцем. Низький уклін  матері Дмитра  за те, що виховала достойного сина, який, захищаючи Україну, віддав за неї найдорожче – своє життя.  Пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.