ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Цікаво й змістовно, тепло й зворушливо відзначили День захисників і захисниць України в Полтавському НВК №16. Були проведені тематичні години спілкування, під час яких учні знайомилися з історією свята, проводили вікторини, конкурси, виготовляли вітальні листівки, писали зворушливі листи нашим захисникам та захисницям, вшанували пам’ять полеглих Героїв.

Учні 3-9-х класів довели, що вони гідні нащадки українського козацтва, демонструючи свою спритність, силу волі, прагнення до перемоги та незламний дух української нації у ході спортивних змагань «Сила, мужність та відвага».

Учні та вчителі НВК щиро дякують усім, хто стоїть на захисті Батьківщини і мужньо боронить рідний край від ворогів. Низький уклін Вам, щира вдячність і глибока повага, дорогі захисники і захисниці! Віримо в нашу перемогу! Слава Україні! Героям слава!