Налагоджуємо партнерство з батьками
05 жовтня у Полтавському навчально-виховному комплексі (ЗНЗ-ДНЗ) №16 відбулися збори голів батьківських комітетів груп д/п, класів та членів батьківського комітету НВК. У теплій атмосфері та дружній співпраці обговорювали нагальні проблеми, які турбували батьківську громадськість. Директор НВК Явтушенко В.І. звернув увагу батьків на результати участі освітнього закладу у різноманітних проєктах, а також акцентував увагу на функціональній спроможності та кількісній потужності укриттів. Крім того, у зв’язку із воєнним станом, загрозою терористичних актів, було детально обговорено питання щодо посилення пропускної системи освітнього закладу.
Про права та обов’язки батьків здобувачів освіти розповіла на зборах інспектор ТОР УПП в Полтавській області старший лейтенант поліції Лемішко Я.А. Для подальшої тісної співпраці з батьківською громадськістю було обрано батьківський комітет НВК на 2023-2024 н.р.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697032075/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-08_14-11-30-515_retypu.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697032075/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-08_14-11-30-179_nl78kw.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697032076/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-08_14-11-30-547_l5kqx1.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697032076/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-08_14-11-30-547_l5kqx1.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697032076/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-08_14-11-30-547_l5kqx1.jpg)