12 жовтня 2023 року учні 11-А класу Полтавського НВК №16 зустрілися з провідними інспекторами Київського РВ філії Державної установи “Центр пробації” в Полтавській області Тимченком Євгеном та Ларіоновою Дарією. Гості розповіли учням про ризики, пов’язані з торгівлею людьми, як себе захистити та чому ця тема особливо актуальна під час воєнного стану. Також діти ознайомилися з специфікою роботи ДУ “Центр пробації” та змогли отримати відповіді на свої питання.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697112182/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-12_13-20-40-017_icik8j.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697112182/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-12_13-20-59-631_bheskv.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1697112182/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-10-12_13-20-51-475_s1x805.jpg)