День Гідності та Свободи
21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Це день нагадує нам про прагнення українського народу до свободи попри будь-які перешкоди.
Сьогодні учнівська та педагогічна спільнота Полтавського НВК №16 долучилася до флешмобу #ЖовтаСтрічка на знак підтримки незламних українців на тимчасово окупованих територіях.
Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої держави.
Нехай буде мирне небо над українською землею! Дякуємо ЗСУ, які мужньо боронять свободу України!
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700804950/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_16-20-48-173_hy1qay.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700804951/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_16-20-48-293_qvho96.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700804951/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_16-20-48-235_ek41is.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700804952/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_16-20-48-346_jdmtfa.jpg)