Вітаємо випускника НВК!
17 листопада 2023 року випускник НВК, студент групи П-411 ПНПУ Дорошенко Ігор був нагороджений ректорською відзнакою “Студент року – 2023”. Ігор брав активну участь у кафедральних та факультетських заходах, зайняв перше місце під час проходження І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади, яка проходила на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700571772/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_14-58-02-601_kctr07.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700571772/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_14-58-03-369_mxnfue.jpg)
![](https://res.cloudinary.com/poltananvk16/image/upload/v1700571772/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2023-11-21_14-58-03-329_gslb4h.jpg)